Про меблі для шкіл і дитячих садків

Шкільні меблі повинні бути зручні для учня, і відповідати його віковим особливостям. Парти і стільці не повинні бути занадто низькими або занадто високими. Тому для обладнання класів у молодшій школі і для обладнання кабінетів, в яких будуть займатися учні 11-х класів, не варто купувати однакову меблі. Якщо шкільні парти чи стільці не будуть підходити за розміром, учень протягом довгого періоду часу буде перебувати в незручній позі. Як наслідок, у нього може зіпсуватися постава, погіршиться зір. Постійна напруга м'язів спини може погіршити кровопостачання головного мозку, а це негативно відбитися на процесах пам'яті, уваги, і погіршить загальну успішність дитини.

Обладнання для шкіл повинно відповідати суворим вимогам безпеки. Воно має бути міцним, стійким, витримувати великі навантаження. Не секрет, що діти часто стають на стільці і парти, і якщо міцність меблів буде низькою - можливо отримання дитиною травм. Шкільні меблі повинна мати гладкі поверхні, а так само згладжені кути. Неприпустимі гострі виступи, об які діти можуть отримати травми.

Матеріал меблів повинен відрізнятися екологічністю, а сама шкільні меблі повинна бути естетична, не викликати роздратування своїм виглядом. Меблі для дитячих садків повинна відповідати ще більш жорстким вимогам екологічності, естетичності і безпеки. Адже, на відміну від школи, в дитячому садку, активні ігри займають більше часу, і ризик отримання травми через неякісні меблів зростає.

Контакти

Telephone: +38(050)653-87-05, Fax: +38(0532)59-03-47; Email: office@mebel-poltava.com.ua
Website: www.mebel-poltava.com.ua

Україна, 36002, м.Полтава, вул.Кагамлика,70