Про шафи-купе.

Шафа купе - один з найсучасніших типів меблів, головними відмітними особливостями якої є розсувні двері і можливість формувати внутрішній простір на свій розсуд. Передова система розсувних дверей включає в себе сталевий або алюмінієвий профіль і роликовий механізм. Як матеріал для дверей найчастіше використовують ДСП, МДФ, матові або кольорові скла, дзеркала або різні комбінації з цих матеріалів. Послуга шафа купе на замовлення, наданням якою займається наша компанія, припускає можливість вибору будь-якого з перерахованих матеріалів для дверей свого нового шафи.

Слід зазначити, що наявні в приміщеннях шафи купе з дзеркальними дверима дозволяють візуально збільшувати їх об’єм, робити їх світліше і просторіше. Шафи купе можна вбудовувати в існуючі ніші і пустуючі кути, що дозволяє більш ефективно використовувати простір житлових приміщень. Таким чином, вирішивши скористатися послугою шафа купе на замовлення, можна розташувати цей зручний елемент меблів практично в будь-якому порожньому просторі: уздовж стін, в кутку, в ніші і.т.д. Що важливо, шафа купе на замовлення - це не тільки будь-які розміри і форми цього предмету меблів, але й найбільш оптимальне його наповнення, вибране вами на власний розсуд. В якості такого наповнення можуть виступати висувні ящики, поздовжні і торцеві вішала, полиці і ящики, міні - ліфти штангового типу для розміщення верхнього одягу, відділення для зберігання господарського приладдя, а також багато іншого, що тільки може вам знадобитися.

Можуть бути представлені шафи-купе декількох видів:

Вбудовані шафи-купе: як правило, у них відсутні стінки і корпус, що, з одного боку, зменшить кінцеву ціну цього варіанту, але, з іншого боку, перенесення меблів в іншу кімнату або пересування зібраної меблів по квартирі буде практично неможливий. До того ж, якщо Ви вирішили зупинити свій вибір на такому типі шафи купе, необхідно уточнити, з якого матеріалу виготовлена несуча стіна. Якщо це цегла або бетон, то можна без проблем замовляти вбудована шафа-купе.

Корпусні шафи-купе. Вже з назви стає зрозуміло, що це повноцінні шафи, в яких є власний стеля, підлога і стіни. Вони коштують дорожче, але зате їх можна пересувати. У випадку переїзду вбудована шафа можна буде викинута, тоді як для корпусного варіанту завжди знайдеться місце на новій квартирі. Крім того, це просто ідеальний варіант в тому випадку, якщо несучі стіни приміщення зроблені з гіпсокартону, адже до них прикріпити вбудовану шафа буде вельми проблематично.

Контакти

Telephone: +38(050)653-87-05, Fax: +38(0532)59-03-47; Email: office@mebel-poltava.com.ua
Website: www.mebel-poltava.com.ua

Україна, 36002, м.Полтава, вул.Кагамлика,70