Запитання відповідь

У даному розділі представлені найпоширеніші питання і відповіді на них. Якщо ж у Вас виникло питання, яке не порушене нижче, тоді зв'яжіться з нами одним із способів, зазначених у розділі контакти, і найближчим часом ми надамо Вам відповідь.


  • Звернутися до нас по телефону або електронною поштою;
  • Ми зв'яжемося з Вами, і узгодимо час, зручний для Вас, для проведення замірів;
  • Дизайнер, технолог приїде до Вас, в обумовлений час, і проведе необхідні заміри, а також вислухає Ваші побажання і бачення;
  • Через деякий час дизайнер підготує дизайн проект і зустрінеться з Вами, для узгодження проекту. В разі необхідності проект буде доопрацьовано;
  • Укладення договору.
Термін виготовлення замовлення становить 30 календарних днів з моменту підписання договору. При наявності ж всіх необхідних матеріалів і комплектуючих на складі, термін виготовлення може бути скорочений до 10-15 календарних днів.
Домовитися про майбутні виміри Ви можете зателефонувавши за контактними телефонами, або ж відправити повідомлення. Готові варіанти ескізів будуть представлені Вам протягом 1-5 днів після проведення замірів, залежно від складності виробу.
Ескіз розробляється в електронному варіанті з можливістю його перегляду з різних ракурсів.
Передоплата становить 70% від вартості замовлення, і вноситься в момент укладення договору, інші 30% вносяться після виконання всіх робіт.
Підключення сантехніки та електрики може проводити тільки кваліфікований фахівець, який надалі і несе за неї відповідальність.
Термін гарантійного обслуговування меблів становить 12 місяців від дати встановлення меблів (дати підписання акту прийому-передачі).
Жоден завод чи фабрика з конвеєрного виробництва (корпусних) меблів, не виготовляє меблі, які б повністю відповідала вимогам кожного покупця. Який-небудь нюанс та знайдеться. Компанії, що виробляють меблі на замовлення, в тому числі і наша компанія, виробляє меблі, враховуючи смак замовника, необхідні йому розміри і т.д., до того ж фахівці компанії завжди порадять колір, стиль та наповнення.

Не знайшли відповідь на запитання?

На всі інші запитання, які можуть у вас виникнути, ви можете отримати відповіддь зв'язавшись з нами по телефону.

Контакти

Telephone: +38(050)653-87-05, Fax: +38(0532)59-03-47; Email: office@mebel-poltava.com.ua
Website: www.mebel-poltava.com.ua

Україна, 36002, м.Полтава, вул.Кагамлика,70