Як вибрати офісні меблі.

Кожен, хто проводить в офісі багато часу, знає, що будь-яка дрібниця може позначитися на продуктивності роботи. Наскільки ергономічна ваша клавіатура, скільки простору на столі є для роботи, і, звичайно ж, наскільки комфортно ваше комп'ютерне крісло. Від усіх цих «дрібниць» залежить, проведете ви плідний робочий день, або це буде черговий день, коли ви втомилися, але нічого толком не зробили. Тому вибирати офісні меблі потрібно з великою увагою.

На офісному столі повинно вистачати місця для всіх тих речей, які ви щодня використовуєте. Але якщо стіл занадто великий, вам доведеться занадто далеко тягнутися за телефоном або знадобляться документи. На великому офісному столі складніше знайти що-небудь. Іншими словами, чим більше простір потрібно приділити його правильної організації. У кожному разі в офісі необхідна хороша система зберігання документів. У найпростішому вигляді це лотки для паперів на столі. Однак у більшості випадків літаків буває недостатньо і необхідно більш ефективне рішення для зберігання документів. Це можуть бути спеціальні шафи, полиці яких відповідають формату папок-реєстраторів.

Можливе виготовлення як правосторонніх так и лівостронніх варіантів меблів. Меблі виготовляються з ЛДСП 16 мм. Край: столешниці - ПВХ 2 мм, корпус та фасади - 0.5 мм.

Типові вирішення кольорів


Бук баварія світлий

Бук баварія світлий

Яблуня локарно темна

Яблуня локарно темна

Горіх лісовий

Горіх лісовий

Вишня "Оксфорд"

Венге Магія

Шафи для одягу


Підставки для комп'ютерів


Контакти

Telephone: +38(050)653-87-05, Fax: +38(0532)59-03-47; Email: office@mebel-poltava.com.ua
Website: www.mebel-poltava.com.ua

Україна, 36002, м.Полтава, вул.Кагамлика,70